Mikołaj, Quad, Motocykle i Fotograf Ślubny…

Święty Mikołaj, motocykliści, Rafał Sonik, quady i motocykle. Co to wszystko ma wspólnego z fotografią ślubną? Zobaczcie sami… Jest to opowieść o ludziach wielkich, choć nie zawsze wysokich, szczodrych, choć nie zawsze bogatych za to pełnych miłości i ciepła. Ludzi, którzy urzekli mnie swoim optymizmem i pokazali, że ni e ma rzeczy niemożliwych.

Od kilku już lat aktywnie wspieram inicjatywę MotoMikołaje Bielsko – Biała.

Wszystko zaczęło się od tego, że kilka lat temu jako motocyklista miałem przyjemność poznać organizatorów akcji. Są to ludzie niezwykle interesujący i warci poznania.

Fotograf Ślubny i Mikołaj na motorze?

Od siedmiu już lat ta wspaniała ekipa ludzi organizuje akcję mającą wywołać uśmiech na twarzy dziecka. W dodatku nie jednego, a całej gromady dzieci wychowujących się w jednym z Bielskich domów dziecka. Parokrotnie miałem okazję być tam w czasie, kiedy niemała grupa motocyklistów przyjeżdża na swoich motorach w strojach świętego mikołaja, a za nimi całą góra prezentów. Radość jakiej wtedy byłem świadkiem udziela mi się do dziś na samo wspomnienie tamtych chwil.

Między innymi również w tym roku aktywnie wspieram inicjatywę i zachęcam do odwiedzin na stanowisku MotoMikołajów w CH Gemini w Bielsku-Białej lub wpłat bezpośrednio na rachunek bankowy dedykowane tej akcji.

BGŻ: 52 2030 0045 1110 0000 0250 9820

Więcej o akcji znaleźć można na:

https://www.facebook.com/motomikolajebielsko

www.motomikolajebielsko.pl

Mam tez niespodziankę dla naszych Mikołajów – Darczyńców. W tym roku, po raz pierwszy w czasie kwesty możecie otrzymać taką oto wizytówkę.

Fotograf Ślubny charytatywnie dla MotoMikołaje Bielsko-Biała

Jest do dowód mojego uznania dla waszej hojności i dobroci serca. W zamian za wsparcie naszych podopiecznych z domu dziecka możecie liczyć na rabat na wszystkie pakiety ślubne jakie oferuję. Rabat będzie naliczony za okazaniem wizytówki – warto zatem jej nie zgubić i ważny będzie niezależnie od terminu zlecenia – warunek jest tylko jeden, muszę być wtedy jeszcze czynny zawodowo, a czy będzie to za rok, czy 10, to nieważne. Rabat obejmuje tylko usługi (a nie produkty, nie dotyczy zatem albumów, czy odbitek) i nie łączy się z innymi rabatami upustami i promocjami sezonowymi.

Moi drodzy, pokażmy po raz kolejny, że święta to czas radości przez duże R i przyłączcie się do tej akcji razem z MotoMikołajami w Bielsku- Białej.

Atrakcji jest co nie miara i warto być w CH Gemini od poniedziałku do piątku po 17.00 a weekendy od 15.00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*